چدن فولاد مشهد
شرکت چدن فولاد مشهد (سهامی خاص)  فعال در زمینه ریخته گری انواع قطعات چدن و تولید انواع میل لنگ و شیرآلات با 24 سال سابقه و تلاش مدیران متخصص و پرسنل کارآمد
آدرس : شهرک صنعتی مشهد (کلات) ، بولوار کوشش شمالی ، کوشش 13, قطعه 231
تلفن : 9-2454358-0511

ChodanFoulad.com

شرکت چدن فولاد مشهد (سهامی خاص) در سال 1362 با شماره ثبت 2883 و با سرمایه اولیه 000/000/3 ریال با هدف فعالیت در زمینه ریخته‌گری قطعات چدن آغاز به کار نمود.
در طی 24 سال تلاش بی وقفه مدیران متخصص و پرسنل کارآمد خود قادر گردیده است تغییرات وسیعی در وضعیت تولید و امکانات خود پدید آورد. که اهم آن به شرح ذیل می‌باشد:

  • افزایش سرمایه به ده میلیارد ریال

  • افزایش مساحت کارخانه به میزان 18000 مترمربع و سالنهای تولید به 5500 مترمربع (در دو واحد مجزا)

  • ایجاد آزمایشگاه‌های مجهز جهت کنترل کیفیت محصول

تنوع تولید و اختصاص ظرفیت به محصولات:
الف: تولید میل لنگ (در این شرکت 16 نوع میل لنگ از انواع سواری، مینی بوس و تراکتور تولید می‌شود)
ب: تولید میل سوپاپ خودرو
ج: ریخته‌گری فولاد جهت مصارف ماشین سازی و صنایع سیمان و صنایع غذایی
د: ساخت کامل شیرآلات صنعتی در سه تیپ و دوازده سایز

ـ افزایش ظرفیت تولید و اختصاص آن به چدنهای داکتیل و فولادها
اخذ گواهینامه 2000 : ISO 9001 در امر تولید میل لنگ و فولاد ضد سایش منگنزی این شرکت افتخار دارد که همیشه بعنوان یک همراه در کنال مشتریان خود حضور داشته و با توانایی قطعات مورد نیاز آنان را تأمین نموده و بی‌وقفه در راستای بهبود کیفیت و رضایت‌مندی مشتریان تلاش می‌نماید و اکنون نیز با اخذ توسعه در آینده‌ای نه چندان دور قادر خواهد بود با ظرفیت 10000تن در سال حضور خود را در خدمت به صنایع ایران عزیزمان پررنگ‌تر نماید.

تجهیزات
ـ واحد ذوب القایی
ـ آزمایشگاه کوانتومتری، متالوگرافی، سختی سنجی (ثابت و پرتابل)
ـ تست التراسونیک، تست کشش
ـ سنگ زنی و شات بلاست
ـ مدلسازی، ماشینکاری
ـ عملیات حرارتی

از محصولات تولید شده در شرکت چدن فولاد مشهد میتوان بیش از 15 نوع میل‌لنگ (سه، چهار، شش سیلندر) و میل بادامک را نام برد که با داشتن صلاحیت و اخذ تأییدیه از خودروسازان توانسته است سهم عمده‌‌ای را در بین سایر تأمین‌کنندگان به خود اختصاص دهد.
شایان ذکر است زمینه‌ساز این محصولات با کیفیت، وجود امکانات کنترلی دقیق در مواد اولیه، ذوب سازی، آزمایشگاهها و سایر فرایندها می‌باشد که توسط کارشناسان متخصص و متعهد بکار گرفته شده و با وجود تجربه‌ای قریب به دو دهه همچنان با اعتقاد و انگیزه در راه‌ بهبودی و تولید هر چه بیشتر محصولات با کیفیت گام برمی‌دارند.